Prism Grid

8.0
332 speeltijden
Bedankt! Je stem is opgenomen en zal binnenkort verschijnen.
0

Details van het spel

Wat is Prism Grid precies?

Prism Grid is een rustgevende puzzel waarbij je blokken plaatst en elke zet voor bevredigende cascades kan zorgen. Laat prismastukken op het raster vallen, maak volledige lijnen af en laat ze uiteenspatten om meer ruimte te maken. Slimme plaatsingen kunnen kettingreacties activeren die meer blokken verwijderen dan je hebt geplaatst. Met 24 levels, geen tijdslimiet en de mogelijkheid om in de browser op desktop of mobiel te spelen, is het spel ontspannen maar toch strategisch. Speel het spel Prism Grid nu op Y8.

Wat doen we eigenlijk in Prism Grid?

Je laat prismastukken op het rooster vallen en probeert volledige rijen of kolommen te voltooien. Wanneer lijnen gevuld zijn, versplinteren ze en kunnen ze extra clears activeren.

Kunnen we Prism Grid op een mobiel spelen?

Ja, Prism Grid kan zowel op mobiele apparaten als op desktopcomputers worden gespeeld. Het spel wordt rechtstreeks in de browser geopend en hoeft niet te worden gedownload.

Wat maakt Prism Grid leuk om te spelen?

Het plezier zit in het plaatsen van prismablokken en het zien hoe volledige lijnen in cascades uiteenvallen. Door kettingreacties voelt elke slimme zet belonend aan.

Is Prism Grid gratis om te spelen?

Ja, Prism Grid is gratis te spelen op Y8 en wordt rechtstreeks in je browser geopend.

Kunnen we Prism Grid in volledig scherm spelen?

Ja, Prism Grid kan in volledig scherm worden gespeeld voor een nog intensere ervaring.

Welke spellen kunnen we nu gaan proberen?

Ontdek meer spellen in onze Mobiel spellen sectie en ontdek populaire titels zoals Bag Design Contest, Puppy Blast, How to Draw Steven en Game of Goose – allemaal beschikbaar om direct te spelen op Y8 Games.
Categorie: Denkspellen
Toegevoegd 02 aug 2026
Reacties