Dibs' Adventure to Mount Wafer

8.5
33,303 speeltijden
Bedankt! Je stem is opgenomen en zal binnenkort verschijnen.
852 Vind ik leuk
Vind ik niet leuk

Gamebediening

Move
Shoot
Fullscreen (page)

Details van het spel

Wat is Dibs' Adventure to Mount Wafer precies?

Get Dib through (and all the cherry's in) this great platform game.

Kunnen we Dibs' Adventure to Mount Wafer op een mobiel spelen?

Nee, Dibs' Adventure to Mount Wafer is ontworpen voor desktopgebruik en werkt het beste op computers met een toetsenbord of muis.

Is Dibs' Adventure to Mount Wafer gratis om te spelen?

Ja, Dibs' Adventure to Mount Wafer is gratis te spelen op Y8 en wordt rechtstreeks in je browser geopend.

Kunnen we Dibs' Adventure to Mount Wafer in volledig scherm spelen?

Ja, Dibs' Adventure to Mount Wafer kan in volledig scherm worden gespeeld voor een nog intensere ervaring.

Welke spellen kunnen we nu gaan proberen?

Ontdek meer spellen in onze Obstakel spellen sectie en ontdek populaire titels zoals Snowball WebGL, Route Digger, I am an Excavator Runner en Geometry Vibes – allemaal beschikbaar om direct te spelen op Y8 Games.
Toegevoegd 01 feb 2009
Reacties