Candy for Capybara

8.9
2,527 speeltijden
Bedankt! Je stem is opgenomen en zal binnenkort verschijnen.
4

Details van het spel

Wat is Candy for Capybara precies?

Candy for Capybara is een luchtig en leuk puzzelspel waarin je een vrolijke capibara helpt om al het snoep te eten dat hij kan vinden. Speel het op je telefoon of computer en geniet van de heldere, vrolijke beelden en de eenvoudige maar bevredigende gameplay. Zowel kinderen als volwassenen zullen ervan genieten om snoepjes te verzamelen en levels te voltooien in dit zoete kleine spel.

Kunnen we Candy for Capybara op een mobiel spelen?

Ja, Candy for Capybara kan zowel op mobiele apparaten als op desktopcomputers worden gespeeld. Het spel wordt rechtstreeks in de browser geopend en hoeft niet te worden gedownload.

Is Candy for Capybara gratis om te spelen?

Ja, Candy for Capybara is gratis te spelen op Y8 en wordt rechtstreeks in je browser geopend.

Kunnen we Candy for Capybara in volledig scherm spelen?

Ja, Candy for Capybara kan in volledig scherm worden gespeeld voor een nog intensere ervaring.

Welke spellen kunnen we nu gaan proberen?

Ontdek meer spellen in onze Touchscreen spellen sectie en ontdek populaire titels zoals Baby Hazel Skin Care, Princesses Kooky Purses, The Adventure of the Three en Chess Move – allemaal beschikbaar om direct te spelen op Y8 Games.
Ontwikkelaar: Fennec Labs
Toegevoegd 11 jun 2025
Reacties