Wiggi Maze

8.3
97,600 speeltijden
Bedankt! Je stem is opgenomen en zal binnenkort verschijnen.
835 Vind ik leuk
Vind ik niet leuk

Gamebediening

Move
Fullscreen (page)

Details van het spel

Wat is Wiggi Maze precies?

Jump right into the tilting Wiggi Maze and embark on a scavenger hunt!

Kunnen we Wiggi Maze op een mobiel spelen?

Nee, Wiggi Maze is ontworpen voor desktopgebruik en werkt het beste op computers met een toetsenbord of muis.

Is Wiggi Maze gratis om te spelen?

Ja, Wiggi Maze is gratis te spelen op Y8 en wordt rechtstreeks in je browser geopend.

Kunnen we Wiggi Maze in volledig scherm spelen?

Ja, Wiggi Maze kan in volledig scherm worden gespeeld voor een nog intensere ervaring.

Welke spellen kunnen we nu gaan proberen?

Ontdek meer spellen in onze Kinderen spellen sectie en ontdek populaire titels zoals Penguin Cubes, Hidden Star Emoji, How to Draw Steven en Apples and Numbers – allemaal beschikbaar om direct te spelen op Y8 Games.
Toegevoegd 01 jul 2008
Reacties