Slasty: Candy Tower

8.3
1,026 speeltijden
Bedankt! Je stem is opgenomen en zal binnenkort verschijnen.
3

Details van het spel

Wat is Slasty: Candy Tower precies?

Slasty: Candy Tower is een spannend arcade-avontuur waarin je de kunst van zoete precisie onder de knie krijgt! Elk level bevat meerdere fasen die steeds moeilijker worden. Je missie is om elk Chewbrick-monster te voeden door snoepjes uit je kanon te lanceren op precies het juiste moment. Voltooi uitdagingen, ontgrendel torens met unieke gameplay-mechanismen, verzamel skins om je personage te personaliseren en verbreek records terwijl je je een weg baant door de Candy Tower! Speel het Slasty: Candy Tower spel nu op Y8.

Kunnen we Slasty: Candy Tower op een mobiel spelen?

Ja, Slasty: Candy Tower kan zowel op mobiele apparaten als op desktopcomputers worden gespeeld. Het spel wordt rechtstreeks in de browser geopend en hoeft niet te worden gedownload.

Is Slasty: Candy Tower gratis om te spelen?

Ja, Slasty: Candy Tower is gratis te spelen op Y8 en wordt rechtstreeks in je browser geopend.

Kunnen we Slasty: Candy Tower in volledig scherm spelen?

Ja, Slasty: Candy Tower kan in volledig scherm worden gespeeld voor een nog intensere ervaring.

Welke spellen kunnen we nu gaan proberen?

Ontdek meer spellen in onze 3D spellen sectie en ontdek populaire titels zoals Arena of Screaming, Jingoku, Madness Driver Vertigo City en Downhill Ragdoll Brothers – allemaal beschikbaar om direct te spelen op Y8 Games.
Ontwikkelaar: Fennec Labs
Toegevoegd 19 jun 2025
Reacties
Alle spellen met topscores