Funny Shooter

8.2
79 speeltijden
Bedankt! Je stem is opgenomen en zal binnenkort verschijnen.
2 Vind ik leuk
Vind ik niet leuk

Gamebediening

Look around
Shoot
Aim
Switch weapon
Reload
Move
Run
Jump
Knife attack
Throw grenade
Fullscreen (page)

Details van het spel

Wat is Funny Shooter precies?

Funny Shooter - Crazy 3D shooting game with many features and different weapons. You need to destroy all the enemies on the game level to complete the level and survive. You fight against enemies differ in size and ability, choose weapons in main menu panel and survive against the red enemies.

Kunnen we Funny Shooter op een mobiel spelen?

Nee, Funny Shooter is ontworpen voor desktopgebruik en werkt het beste op computers met een toetsenbord of muis.

Is Funny Shooter gratis om te spelen?

Ja, Funny Shooter is gratis te spelen op Y8 en wordt rechtstreeks in je browser geopend.

Kunnen we Funny Shooter in volledig scherm spelen?

Ja, Funny Shooter kan in volledig scherm worden gespeeld voor een nog intensere ervaring.
Categorie: Schietspellen
Toegevoegd 24 mei 2021
Reacties