Demi Lovato

8.6
288,865 speeltijden
Bedankt! Je stem is opgenomen en zal binnenkort verschijnen.
869 Vind ik leuk
Vind ik niet leuk

Gamebediening

Interact
Fullscreen (page)

Details van het spel

Wat is Demi Lovato precies?

Since Camp Rock with the Jonas Brothers, Demi Lovato's life has changed. Now she's a superstar!

Kunnen we Demi Lovato op een mobiel spelen?

Nee, Demi Lovato is ontworpen voor desktopgebruik en werkt het beste op computers met een toetsenbord of muis.

Is Demi Lovato gratis om te spelen?

Ja, Demi Lovato is gratis te spelen op Y8 en wordt rechtstreeks in je browser geopend.

Kunnen we Demi Lovato in volledig scherm spelen?

Ja, Demi Lovato kan in volledig scherm worden gespeeld voor een nog intensere ervaring.

Welke spellen kunnen we nu gaan proberen?

Ontdek meer spellen in onze Makeover/ Make-up spellen sectie en ontdek populaire titels zoals Fun Harajuku Girl Makeover, Baby Olie Camp with Mom, Color of the Year: Social Media Adventure en Tiktok Musical Fest – allemaal beschikbaar om direct te spelen op Y8 Games.
Toegevoegd 18 mar 2009
Reacties