Captain Fugly 2

8.3
8,818 speeltijden
Bedankt! Je stem is opgenomen en zal binnenkort verschijnen.
10 Vind ik leuk
Vind ik niet leuk

Gamebediening

Or
Move
Jump
Fullscreen (page)

Details van het spel

Wat is Captain Fugly 2 precies?

Half sidescroller, and half skill tester. Jump on platforms & find hats as you avoid obstacles.

Kunnen we Captain Fugly 2 op een mobiel spelen?

Nee, Captain Fugly 2 is ontworpen voor desktopgebruik en werkt het beste op computers met een toetsenbord of muis.

Is Captain Fugly 2 gratis om te spelen?

Ja, Captain Fugly 2 is gratis te spelen op Y8 en wordt rechtstreeks in je browser geopend.

Kunnen we Captain Fugly 2 in volledig scherm spelen?

Ja, Captain Fugly 2 kan in volledig scherm worden gespeeld voor een nog intensere ervaring.

Welke spellen kunnen we nu gaan proberen?

Ontdek meer spellen in onze Arcade & Klassiekers spellen sectie en ontdek populaire titels zoals Pico Racer, Gathering Platformer, Poly Puzzles 3D en Infinity Tank Battle – allemaal beschikbaar om direct te spelen op Y8 Games.
Toegevoegd 03 mei 2012
Reacties
DEEL VAN EEN SERIE: Captain Fugly